Calendari
Calendari
  • 2015 - 2016
  • 2014 - 2015

Calendari i resultats 2015 - 2016 - AMISTÓS GRUP 30

 

Calendari i resultats 2015 - 2016 - QUARTA CATALANA GRUP 30

Jornada - 20-09-2015

C.F. LLERS
0
5
C.F. EMPURIABRAVA CASTELLO
C.F. CAMALLERA
4
1
F.C. VILAFANT
F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA
2
1
U.E. SIURANA
COLECTIVIDAD BOLIVIANA CATALANA
0
2
C.F. VILAJÜIGA
U.E. LLADÓ
1
0
U.E. VILA-SACRA
C.F. SELVATANS
0
4
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
C.E. PORTBOU
6
0
C.F. L'ARMENTERA
U.D. CADAQUÉS
1
4
C.F. BASE ROSES

Jornada - 27-09-2015

C.F. L'ARMENTERA
4
1
U.D. CADAQUÉS
C.F. VILAJUIGA
3
0
F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA

Jornada - 04-10-2015

C.F. CAMALLERA
1
0
C.F. SELVATANS
C.F. LLERS
0
3
C.F. L'ARMENTERA
F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA
4
3
U.E. VILA-SACRA
COLECTIVIDAD BOLIVIANA CATALANA
2
4
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ

Jornada - 10-10-2015

C.F. EMPURIABRAVA CASTELLO
6
0
C.F. CAMALLERA

Jornada - 18-10-2015

C.F. CAMALLERA
2
0
U.E. LLADÓ

Jornada - 24-10-2015

C.F. BASE ROSES
0
1
C.F. CAMALLERA

Jornada - 01-11-2015

C.F. CAMALLERA
2
2
COLECTIVIDAD BOLIVIANA CATALANA

Jornada - 07-11-2015

C.F. L'ARMENTERA
1
0
C.F. CAMALLERA

Jornada - 15-11-2015

C.F. CAMALLERA
3
0
F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA

Jornada - 29-11-2015

C.F. CAMALLERA
2
3
C.E. PORTBOU

Jornada - 20-12-2015

C.F. CAMALLERA
5
2
U.D. CADAQUÉS

Jornada - 09-01-2016

U.E. VILA-SACRA
0
1
C.F. CAMALLERA

Jornada - 17-01-2016

C.F. CAMALLERA
1
4
C.F. LLERS

Jornada - 24-01-2016

C.F. CAMALLERA
0
2
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ

Jornada - 21-02-2016

C.F. CAMALLERA
0
2
C.F. NAVATA

Jornada - 06-03-2016

C.F. CAMALLERA
1
3
C.F. EMPURIABRAVA CASTELLO

Jornada - 10-04-2016

C.F. CAMALLERA
1
3
C.F. L'ARMENTERA

Jornada - 17-04-2016

F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA
3
2
C.F. CAMALLERA

Jornada - 06-05-2016

C.F. CAMALLERA
3
0
C.F. VILAJUIGA

Jornada - 22-05-2016

C.F. CAMALLERA
4
3
U.E. VILA-SACRA

Jornada - 05-06-2016

C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
5
0
C.F. CAMALLERA
 

Calendari i resultats 2015 - 2016 - AMISTÓS

Calendari i resultats 2014 - 2015 - QUARTA CATALANA GRUP 30

Jornada - 05-10-2014

U.E. LA PERA
2
2
C.F. CAMALLERA
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
1
3
C.F. ALBONS
U.E. JAFRE
4
0
U.E. CALONGE
F.C. BELLCAIRE 2012
3
0
C.F. CORÇÀ
C.F. VERGES
3
0
A.U. GUALTA
F.C. BASCARA
4
3
C.F. L'ARMENTERA
A.D. SAULEDA
3
2
PALS ATLÈTIC

Jornada - 12-10-2014

C.F. ALBONS
3
4
U.E. TORROELLA
U.E. CALONGE
2
2
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
C.F. CORÇÀ
0
0
U.E. JAFRE
A.U. GUALTA
0
1
F.C. BELLCAIRE 2012
C.F. L'ARMENTERA
0
2
C.F. VERGES
C.F. CAMALLERA
0
3
F.C. BASCARA
PALS ATLÈTIC
1
3
U.E. LA PERA

Jornada - 19-10-2014

U.E. TORROELLA
3
1
U.E. CALONGE
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
6
2
C.F. CORÇÀ
U.E. JAFRE
3
5
A.U. GUALTA
F.C. BELLCAIRE 2012
6
3
C.F. L'ARMENTERA
C.F. VERGES
3
0
C.F. CAMALLERA
F.C. BASCARA
3
4
PALS ATLÈTIC
U.E. LA PERA
2
2
A.D. SAULEDA

Jornada - 26-10-2014

C.F. ALBONS
5
1
A.D. SAULEDA
C.F. CORÇÀ
1
2
U.E. TORROELLA
A.U. GUALTA
4
1
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
C.F. L'ARMENTERA
3
2
U.E. JAFRE
C.F. CAMALLERA
1
1
F.C. BELLCAIRE 2012
PALS ATLÈTIC
2
1
C.F. VERGES
U.E. LA PERA
1
5
F.C. BASCARA

Jornada - 02-11-2014

C.F. ALBONS
4
0
U.E. CALONGE
U.E. TORROELLA
2
2
A.U. GUALTA
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
1
2
C.F. L'ARMENTERA
U.E. JAFRE
2
3
C.F. CAMALLERA
F.C. BELLCAIRE 2012
3
1
PALS ATLÈTIC
C.F. VERGES
2
0
U.E. LA PERA
A.D. SAULEDA
2
2
F.C. BASCARA

Jornada - 09-11-2014

U.E. CALONGE
1
3
A.D. SAULEDA
C.F. CORÇÀ
0
5
C.F. ALBONS
C.F. L'ARMENTERA
1
2
U.E. TORROELLA
C.F. CAMALLERA
1
2
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
U.E. JAFRE
3
0
PALS ATLÈTIC
U.E. LA PERA
1
3
F.C. BELLCAIRE 2012
F.C. BASCARA
3
1
C.F. VERGES

Jornada - 16-11-2014

U.E. CALONGE
2
1
C.F. CORÇÀ
C.F. ALBONS
3
1
A.U. GUALTA
U.E. TORROELLA
4
2
C.F. CAMALLERA
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
3
3
PALS ATLÈTIC
U.E. JAFRE
2
4
U.E. LA PERA
F.C. BELLCAIRE 2012
1
2
F.C. BASCARA
A.D. SAULEDA
2
2
C.F. VERGES

Jornada - 23-11-2014

C.F. CORÇÀ
2
0
A.D. SAULEDA
A.U. GUALTA
6
0
U.E. CALONGE
C.F. L'ARMENTERA
2
2
C.F. ALBONS
PALS ATLÈTIC
3
1
U.E. TORROELLA
U.E. LA PERA
1
1
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
F.C. BASCARA
4
3
U.E. JAFRE
C.F. VERGES
2
0
F.C. BELLCAIRE 2012

Jornada - 30-11-2014

C.F. CORÇÀ
1
7
A.U. GUALTA
U.E. CALONGE
1
1
C.F. L'ARMENTERA
U.E. TORROELLA
2
2
U.E. LA PERA
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
0
3
F.C. BASCARA
U.E. JAFRE
1
2
C.F. VERGES
A.D. SAULEDA
2
1
F.C. BELLCAIRE 2012

Jornada - 14-12-2014

A.U. GUALTA
2
3
A.D. SAULEDA
C.F. L'ARMENTERA
3
1
C.F. CORÇÀ
C.F. CAMALLERA
1
0
U.E. CALONGE
PALS ATLÈTIC
0
2
C.F. ALBONS
F.C. BASCARA
7
2
U.E. TORROELLA
C.F. VERGES
2
1
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
F.C. BELLCAIRE 2012
3
0
U.E. JAFRE

Jornada - 20-12-2014

C.F. CORÇÀ
2
2
C.F. CAMALLERA
 

Calendari i resultats 2014 - 2015 - AMISTÓS

 

Calendari i resultats 2014 - 2015 - TORNEIG JUNCARIA

 

Calendari i resultats 2014 - 2015 - TRIANGULAR VILADAMAT

Patrocinadors
Ajuntament de Saus, Camallera i Llampaies
Boutique Pili López
Casa de Cultura
Juscafresa
Farmàcia Xavier Tarradas
Taller Feliu, S.L.
L'estètica
Suma Can Navalls
Cal Pastor
Pensió L'Avi Pep
Obres Camallera, S.L.
Giró Burset
Instal·lacions Josep Pou
Instal·lacions Jaume Planas
Enco Sant Jordi
Instal·lacions Josep Alec
Vegetal
Restaurant L'Avi Pep
Perruqueria Anna
9 Sistema
La Cantina
Estètica Roser
Perruqueria Janina
Can Gou Alimentació
Torcam S.L.
Can Pep
Metal·lurgica de Camallera S.C.C.L
Restaurant Tramuntana
Saydis, S.C.
Casa Gibert
Ventalló Instal·lacions
Conexfo
I-Nercia Serveis Informàtics
Taller Matas
Can Gat Vell
Taller Gifra