Calendari
Calendari
  • 2015 - 2016
  • 2014 - 2015

Calendari i resultats 2015 - 2016 - AMISTÓS GRUP 30

 

Calendari i resultats 2015 - 2016 - QUARTA CATALANA GRUP 30

Jornada - 20-09-2015

C.F. LLERS
0
5
C.F. EMPURIABRAVA CASTELLO
C.F. CAMALLERA
4
1
F.C. VILAFANT
F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA
2
1
U.E. SIURANA
COLECTIVIDAD BOLIVIANA CATALANA
0
2
C.F. VILAJÜIGA
U.E. LLADÓ
1
0
U.E. VILA-SACRA
C.F. SELVATANS
0
4
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
C.E. PORTBOU
6
0
C.F. L'ARMENTERA
U.D. CADAQUÉS
1
4
C.F. BASE ROSES

Jornada - 27-09-2015

C.F. L'ARMENTERA
4
1
U.D. CADAQUÉS
C.F. VILAJUIGA
3
0
F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA

Jornada - 04-10-2015

C.F. CAMALLERA
1
0
C.F. SELVATANS
C.F. LLERS
0
3
C.F. L'ARMENTERA
F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA
4
3
U.E. VILA-SACRA
COLECTIVIDAD BOLIVIANA CATALANA
2
4
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ

Jornada - 10-10-2015

C.F. EMPURIABRAVA CASTELLO
6
0
C.F. CAMALLERA

Jornada - 18-10-2015

C.F. CAMALLERA
2
0
U.E. LLADÓ

Jornada - 24-10-2015

C.F. BASE ROSES
0
1
C.F. CAMALLERA

Jornada - 01-11-2015

C.F. CAMALLERA
2
2
COLECTIVIDAD BOLIVIANA CATALANA

Jornada - 07-11-2015

C.F. L'ARMENTERA
1
0
C.F. CAMALLERA

Jornada - 15-11-2015

C.F. CAMALLERA
3
0
F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA

Jornada - 29-11-2015

C.F. CAMALLERA
2
3
C.E. PORTBOU

Jornada - 20-12-2015

C.F. CAMALLERA
5
2
U.D. CADAQUÉS

Jornada - 09-01-2016

U.E. VILA-SACRA
0
1
C.F. CAMALLERA

Jornada - 17-01-2016

C.F. CAMALLERA
1
4
C.F. LLERS

Jornada - 24-01-2016

C.F. CAMALLERA
0
2
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ

Jornada - 21-02-2016

C.F. CAMALLERA
0
2
C.F. NAVATA

Jornada - 06-03-2016

C.F. CAMALLERA
1
3
C.F. EMPURIABRAVA CASTELLO

Jornada - 10-04-2016

C.F. CAMALLERA
1
3
C.F. L'ARMENTERA

Jornada - 17-04-2016

F.C. SANT LLORENÇ DE LA MUGA
3
2
C.F. CAMALLERA

Jornada - 06-05-2016

C.F. CAMALLERA
3
0
C.F. VILAJUIGA

Jornada - 22-05-2016

C.F. CAMALLERA
4
3
U.E. VILA-SACRA

Jornada - 05-06-2016

C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
5
0
C.F. CAMALLERA
 

Calendari i resultats 2015 - 2016 - AMISTÓS

Calendari i resultats 2014 - 2015 - QUARTA CATALANA GRUP 30

Jornada - 05-10-2014

U.E. LA PERA
2
2
C.F. CAMALLERA
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
1
3
C.F. ALBONS
U.E. JAFRE
4
0
U.E. CALONGE
F.C. BELLCAIRE 2012
3
0
C.F. CORÇÀ
C.F. VERGES
3
0
A.U. GUALTA
F.C. BASCARA
4
3
C.F. L'ARMENTERA
A.D. SAULEDA
3
2
PALS ATLÈTIC

Jornada - 12-10-2014

C.F. ALBONS
3
4
U.E. TORROELLA
U.E. CALONGE
2
2
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
C.F. CORÇÀ
0
0
U.E. JAFRE
A.U. GUALTA
0
1
F.C. BELLCAIRE 2012
C.F. L'ARMENTERA
0
2
C.F. VERGES
C.F. CAMALLERA
0
3
F.C. BASCARA
PALS ATLÈTIC
1
3
U.E. LA PERA

Jornada - 19-10-2014

U.E. TORROELLA
3
1
U.E. CALONGE
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
6
2
C.F. CORÇÀ
U.E. JAFRE
3
5
A.U. GUALTA
F.C. BELLCAIRE 2012
6
3
C.F. L'ARMENTERA
C.F. VERGES
3
0
C.F. CAMALLERA
F.C. BASCARA
3
4
PALS ATLÈTIC
U.E. LA PERA
2
2
A.D. SAULEDA

Jornada - 26-10-2014

C.F. ALBONS
5
1
A.D. SAULEDA
C.F. CORÇÀ
1
2
U.E. TORROELLA
A.U. GUALTA
4
1
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
C.F. L'ARMENTERA
3
2
U.E. JAFRE
C.F. CAMALLERA
1
1
F.C. BELLCAIRE 2012
PALS ATLÈTIC
2
1
C.F. VERGES
U.E. LA PERA
1
5
F.C. BASCARA

Jornada - 02-11-2014

C.F. ALBONS
4
0
U.E. CALONGE
U.E. TORROELLA
2
2
A.U. GUALTA
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
1
2
C.F. L'ARMENTERA
U.E. JAFRE
2
3
C.F. CAMALLERA
F.C. BELLCAIRE 2012
3
1
PALS ATLÈTIC
C.F. VERGES
2
0
U.E. LA PERA
A.D. SAULEDA
2
2
F.C. BASCARA

Jornada - 09-11-2014

U.E. CALONGE
1
3
A.D. SAULEDA
C.F. CORÇÀ
0
5
C.F. ALBONS
C.F. L'ARMENTERA
1
2
U.E. TORROELLA
C.F. CAMALLERA
1
2
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
U.E. JAFRE
3
0
PALS ATLÈTIC
U.E. LA PERA
1
3
F.C. BELLCAIRE 2012
F.C. BASCARA
3
1
C.F. VERGES

Jornada - 16-11-2014

U.E. CALONGE
2
1
C.F. CORÇÀ
C.F. ALBONS
3
1
A.U. GUALTA
U.E. TORROELLA
4
2
C.F. CAMALLERA
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
3
3
PALS ATLÈTIC
U.E. JAFRE
2
4
U.E. LA PERA
F.C. BELLCAIRE 2012
1
2
F.C. BASCARA
A.D. SAULEDA
2
2
C.F. VERGES

Jornada - 23-11-2014

C.F. CORÇÀ
2
0
A.D. SAULEDA
A.U. GUALTA
6
0
U.E. CALONGE
C.F. L'ARMENTERA
2
2
C.F. ALBONS
PALS ATLÈTIC
3
1
U.E. TORROELLA
U.E. LA PERA
1
1
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
F.C. BASCARA
4
3
U.E. JAFRE
C.F. VERGES
2
0
F.C. BELLCAIRE 2012

Jornada - 30-11-2014

C.F. CORÇÀ
1
7
A.U. GUALTA
U.E. CALONGE
1
1
C.F. L'ARMENTERA
U.E. TORROELLA
2
2
U.E. LA PERA
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
0
3
F.C. BASCARA
U.E. JAFRE
1
2
C.F. VERGES
A.D. SAULEDA
2
1
F.C. BELLCAIRE 2012

Jornada - 14-12-2014

A.U. GUALTA
2
3
A.D. SAULEDA
C.F. L'ARMENTERA
3
1
C.F. CORÇÀ
C.F. CAMALLERA
1
0
U.E. CALONGE
PALS ATLÈTIC
0
2
C.F. ALBONS
F.C. BASCARA
7
2
U.E. TORROELLA
C.F. VERGES
2
1
C.F. SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
F.C. BELLCAIRE 2012
3
0
U.E. JAFRE

Jornada - 20-12-2014

C.F. CORÇÀ
2
2
C.F. CAMALLERA
 

Calendari i resultats 2014 - 2015 - AMISTÓS

 

Calendari i resultats 2014 - 2015 - TORNEIG JUNCARIA

 

Calendari i resultats 2014 - 2015 - TRIANGULAR VILADAMAT

Patrocinadors
Ajuntament de Saus, Camallera i Llampaies
Boutique Pili López
Casa de Cultura
Juscafresa
Instal·lacions Josep Pou
Taller Gifra
Giró Burset
Obres Camallera, S.L.
Ventalló Instal·lacions
Torcam S.L.
Taller Feliu, S.L.
Instal·lacions Jaume Planas
Casa Gibert
Restaurant Tramuntana
Instal·lacions Josep Alec
Enco Sant Jordi
Perruqueria Janina
L'estètica
9 Sistema
Vegetal
Estètica Roser
Can Gat Vell
Conexfo
Pensió L'Avi Pep
Cal Pastor
Taller Matas
Saydis, S.C.
Farmàcia Xavier Tarradas
Can Pep
Restaurant L'Avi Pep
Perruqueria Anna
Metal·lurgica de Camallera S.C.C.L
Can Gou Alimentació
Suma Can Navalls
La Cantina
I-Nercia Serveis Informàtics